eBook ZDARMA
×

Chcete mít perfekně vychovaného psa? <Objevte jak na to v eBooku ZDARMA>

Zvládnu se naučit výcvik klikrem sám/sama?

Pokud si pokládáte otázky, jestli to zvládnete, jestli to není zbytečně složitý … Můžu vás ujistit, že je to jednodušší, než normální výcvik, jak pro vás, tak pro pejska, takže to spolu určitě zvládnete. 🙂

V čem je Klikr výcvik jednodušší než normální výcvik?

1.  Když cvičíte s klikrem, pes mnohem rychleji chápe, je to pro něj jednodušší.

Protože když si jednou zvykne na klikr a spojí si zvuk klikru s pamlskem, je pro něj tak jasně dané, že provedl požadovanou věc správně.

Jak zvyknout pejska na klikr a zásadně si tím usnadnit výcvik najdete >> v mém eBooku zdarma

Proto když ho potom učíte jakýkoliv nový povel, pes ho udělá 1,2,3 -krát správně a vy mu to vždycky kliknete, už je pro něj jasně dané, že to tak má být.

Jak správně „klikat“ najdete >> zde

Zatímco, když ho chválíte slovem, není to pro něj tak jasné. Proč? Protože slovem ho stejně chválíte několikrát za den. Aniž by udělal něco, co jste po něm chtěl/a.

Příklad:

Pejsek se za vámi přijde pomazlit a vy ho začnete chválit jak je dneska hodný, že byl venku šikovný a pod. Je to pro něj tak trochu matoucí.. Zatím co klikr máte u sebe jen tedy, když jdete cvičit, nebo když se jdete venčit a pod.

2. Klikr je nástroj, který vám zajistí naprosto bez námahy pozornost a soustředěnost psa.

Takže se NEMUSÍTE PŘI TRÉNINKU ROZČILOVAT 🙂 Dříve se mi stávalo, že jsem řekla psovi „sedni“ nebo jiný povel a on se na mě ani nepodíval. Bylo to jedině tím, že se na mě pes nesoustředil. Dnes vidím že zájem ze strany psa a jeho soustředěnost jsou obrovským faktorem pro rychlost učení nových povelů či zdokonalování povelů starých.

270999_221107401257563_5469027_n

>> Zájem a soustředěnost 🙂  Jak toho docílit? Najdete v mém eBooku zdarma>>

Díky klikru nám teď zabere trénink polovinu času, projdeme všechny povely popřípadě přidáme nějaký nový a ani malé štěně nemá problém s koncentrací. Když se pes soustředí, nemusíte ho při tréninku okřikovat a rozčilovat se… Poznáte ten pocit, že vás to začne bavit, a budete mít radost z toho, že to baví i vašeho pejska.

ZÍSKEJTE kompletní návod na výchovu psa v 9 krocích zde>>

Klára Groulíková
Zakladatelka největší psí školy v Česku a na Slovensku. Našimi kurzy prošlo více než 20 tisíc pejskařů. Pomáháme vychovat pejsky z pohodlí domova a pozitivním způsobem. Všechny naše služby a kurzy najdete zde>>>

Chcete taky svého psa vychovat s láskou a porozuměním a přesto důsledně?  

 

Máme návod, jak to jednoduše zvládnete z domova i vy! 

Komentáře