eBook ZDARMA
×

Chcete mít perfekně vychovaného psa? <Objevte jak na to v eBooku ZDARMA>

Reiki a pes? Ano!

Reiki je léčivá energie, kterou můžeme léčit sebe, své blízké, ale i zvířátka, rostliny, řeky a celou naší planetu.

Nejprve něco málo o této metodě pro ty, kdo ji neznají:

Reiki je forma léčení, vyvinutá v roce 1922 japonským budhistou Mikao Usuim. Předává se přikládáním rukou na tělo své nebo někoho kdo potřebuje Vaší pomoc. V druhém stupni se člověk učí tuto energii posílat na dálku.

Tato metoda vychází z východních filozofií a pochází z Japonska.

V těle každé živé bytosti se nachází energetická centra (čakry) a dráhy (meridiány), kterými může tato energie proudit. Pokud jsou čakry vyrovnané a v meridiánech proudí energie bez překážek, člověk nebo jakákoliv živá bytost je zdravá.

Působit Reiki může člověk, který prošel zasvěcením svého energetického systému (aura, čakry, meridiány) k přijímání a dalšímu předávání duchovní energie. Zasvěcení posílí energetickou vibraci aury, energetických center (čaker) a vede ke zvětšení objemu energie daného studenta Reiki.

Tak a teď si možná říkáte: Co to má společného se psy?

A budete se divit, ale hodně.

Zvířátka totiž jsou k Reiki hodně vnímavá. Často se stává, že když někoho reikujete ve vedlejší místnosti, tak Váš miláček přijde za Vámi a lehne si u Vás. Jde si taky sosnout energie. 🙂

Reiki nikdy nenahrazujeme lékařskou pomoc, ale je dobré oboje zkombinovat. Velmi pomůže v případě např. rekonvalescence po operaci, bolesti kloubů u větších plemen, dokáže zklidnit Vašeho hyperakčňáka :-), pomáhá při jakýchkoliv zdravotních problémech (játra, ledviny, záněty, různé typy bolestí), dá se s ní pomoci i při nevolnosti v autě, můžete pomoci Vašemu miláčkovi, když má strach z bouřky a při mnoha dalších trápeních.

V neposlední řadě Reiki velmi pomáhá i při odchodu z tohoto světa.

Zvířátka jsou mnohem chytřejší než my si myslíme, takže nám dají jasně najevo, kdy Reiki ano a kdy ne.

Pokud už má Váš miláček dost a nebo zrovna nemá potřebu dostávat léčivou energii, jednoduše vstane a odejde.

Jindy si zase přijde pro dávku až k Vám a začne do Vás žďuchat a žadonit. 🙂

Reiki urychluje hojení a ulevuje od bolesti nejen lidem, ale i pejskům, kočičkám a jiným živým tvorům.

Proto toto zasvěcení doporučujeme každému, kdo má doma toho svého pravého miláčka a přítele, ať už je to pejsek, kočička, křeček, králíček, prasátko, kozička, rybičky, nebo někoho ještě úplně jiného. 🙂

Zasvěcení je možné na dálku absolvovat s námi, stačí nám napsat na náš email: klarikanike@ilonaklarika.cz: Mám zájem o Reiki a my se Vám ozveme.

Přejeme hodně zdraví Vám i Vaším miláčkům a užívejte si krásného léta 🙂

Chci vědět více o svém zdraví i zdraví mého pejska>>


Spíš potřebuji vyřešit to, že můj pes neposlouchá 😀 >>

Klarika a Ilona Niké
Společně se zajímáme o psy. Já především o pozitivní výchovu psů. A Ilona Niké o energetické propojení psa s člověkem a jeho dopady na zdraví. Naše produkty Najdete zde>>>

Moc nás těší, že náš kurz Online psí škola je nejprodávanější online kurz na pozitivní výcvik psa v ČR.

 

Vážíme si každého majitele pejska, který chce svého psa vychovat s láskou a porozuměním. A tak vám skrze tuto Online psí školu dáváme návod, jak to zvládnete i vy! :)

 

Komentáře