eBook ZDARMA
×

Chcete mít perfekně vychovaného psa? <Objevte jak na to v eBooku ZDARMA>

Pes Vás venku ignoruje?

Jak docílit toho, aby Vás pes poslechl vždy a všude?

Venku je spousta rušivých vlivů, takže je naprosto přirozené, že pozornost psa je roztěkaná a vy už nejste na prvním místě.

Často nejste ani na druhém a třetím, zkrátka „bedna vítězů“ vám venku mizí před očima. Čím je pejsek mladší, tím je to pro vás těžší. Zaujmout ho a přesvědčit ho o tom, že vy jste pro něj tou prioritou.

Podrobný návod, jak pro něj být vždy prioritou ZDE>

Není to o žádném nucení, držení psa na vodítku u nohy, ani o bití ho, když za vámi nepřijde na zavolání. Je to úplně o něčem jiném. Ten pejsek chce prozkoumávat vše, co nezná, chce si běhat, jak se mu zlíbí, chce blbnout…

Myslíte si, že když ho budete škrtit na krátkém vodítku, že bude spokojený a že vás bude mít rád? Ne ne, tohle rozhodně není ta správná cesta.

ŠTĚNĚ

(cca 2-6 měsíců)

Když se rozhodnete ho pustit „na volno“ a ono nepřijde na 1. zavolání, myslíte si, že je to jeho chyba? Ve finále by se to tak dalo brát, ale za to, že nepřišlo, bohužel, můžete vy.

Jak je to možné?

Štěně musíte zaujmout. Musíte ho naučit, že když za vámi přijde, bude pochváleno, odměněno (tím co miluje), bude pro vás středem pozornosti, budete si ho všímat a hrát si s ním (pak mu můžete dát zase volno). Když bude tohle vědět, nebude mít důvod za vámi nepřijít.

 262674_221107797924190_7819892_n

Návod KROK za KROKEM, jak naučit štěně tak, aby vás poslechlo vždy>>

Pes v PUBERTĚ

(cca 6-18 měsíců)

Pak máme psy v pubertě.. To je trochu komplikace, protože i přesto, že ví, že budou odměněni, pochváleni, atd. tak nepřijdou. Často dělají „hluchého psa“, to jim ale nesmí procházet, protože kdybychom jim to tolerovali, zvyknou si na to, že nemusí poslouchat a „puberta“ bude trvat do konce jejich života.

Je potřeba jim dát najevo, že takhle ne. Ale JAK?

Počkáme, až přijde (znova na něj nevoláme a pokračujeme v chůzi), pak ho připneme na vodítko a půjde hezky pomalu s námi.

<<PŘESNÝ NÁVOD, aby vás pes poslouchal i venku „v džungli“ PRO VÁS>>

DOSPĚLÝ pes

(18 a více měsíců)

Pokud už je pes dospělý a venku vás neposlouchá, pravděpodobně došlo k tomu, co jsem popisovala u psa v pubertě.

Pak je potřeba začít jako u štěněte, s tím, že mu nebude procházet to, když nepřijde. Když nepřijde, pak budeme postupovat jako u psa v pubertě (dáme mu najevo, že takhle ne). Ale bude trvat déle, než to pochopí a přeučí se.

Budeme postupovat podle přesného návodu, který najdete ZDE>

Klára Groulíková
Zakladatelka největší psí školy v Česku a na Slovensku. Našimi kurzy prošlo více než 20 tisíc pejskařů. Pomáháme vychovat pejsky z pohodlí domova a pozitivním způsobem. Všechny naše služby a kurzy najdete zde>>>

Chcete taky svého psa vychovat s láskou a porozuměním a přesto důsledně?  

 

Máme návod, jak to jednoduše zvládnete z domova i vy! 

Komentáře