eBook ZDARMA
×

Chcete mít perfekně vychovaného psa? <Objevte jak na to v eBooku ZDARMA>

Největší pejskař v Praze

Byly jsme si „proklepnout“ Cesara Millana v pražské O2 aréně a co jsme zjistili?  Ať už jste ti, kteří ho nemají v lásce, a čtete to ze zvědavosti, co tam ten šašek zase předvedl, nebo ti na druhé straně a máte rádi jeho způsob práce se psy. Musím říct, že to opravdu stálo za to.

Atmosféra byla úžasná a Cesar taky. Krom toho, že mluvil o psím světě, tak vše ještě promítal v krátkých pohádkách a z každé takové pohádky plynulo vždy nějaké poučení.

Toto vše bylo patrné lidským okem, ale protože já mám dar vidět věci, které jsou za tím, co vidíme pouhým okem, tak bych se s Vámi ráda podělila o to, co bylo dál, než kam oko dohlédne.

Když pomineme tu velkou show, která byla předem připravená, tak nám zůstanou části, kdy Cesar pracuje přímo na podiu s cizími problémovými psy. (A opravdu to vypadalo, že s těmi psy neměl nic nacvičeného.) Na těchto příkladech bylo zcela zřejmé, že je to člověk na svém místě. Většině z přítomných v těchto chvílích padala brada úžasem.

Ale protože mě vždy zajímá co je za tím co vidíme pouhým okem, tak jsem šla dál, a dívala jsem se hloub. Dívala jsem se do té hloubky a právě tam bylo vidět, s čím Cesar doopravdy pracuje, a co se tam odehrává.

Není to ani tak o tom, co dělá rukama nebo co říká, to je až druhotné. Na prvním místě je něco zcela jiného.

Je to on sám.

Je to jeho síla, jeho sebevědomí, jeho klid a spousta další vnitřní práce na sobě v rámci osobního rozvoje. Září z něj obrovská vnitřní síla, velký klid, zdravé sebevědomí a velmi dobře ovládá i sílu myšlenky.

A z toho jasně vyplývá a bylo to na show i řečeno: „Je to všechno o nás lidech, ne o psech.“ Doporučuji, kdo ještě nečetl náš eBook zdarma: Váš pes je Vaším zrcadlem, tam je toto téma rozebráno více do hloubky.

Všechno záleží jenom na nás. Nám trvá, než něco pochopíme a naučíme se to, psovi ne, ten reaguje doslova hned.

Všechno je to o nás.

O našem sebe-rozvoji, o naší práci na sobě, o pěstování zdravého sebevědomí, o umění říkat ne, když chceme říci ne. Pokud budeme pracovat na sobě a posouvat se v našem sebe-rozvoji, tak náš pes nám to vždycky spolehlivě ukáže, je to naše zrcadlo, jako ostatně celý svět kolem nás.

Pokud chcete Vašeho pejska naučit základy poslušnosti tím nejpozitivnějším způsobem, moc ráda Vám doporučím psí školu, kterou zvládnete z domova a nemusíte nikam jezdit.

Závěrem bych chtěla dodat, že jsem moc vděčná za to, že jsem na této show mohla být, i když to tak dlouho nevypadalo, protože v sobotu jsem byla ještě ve Španělsku, 🙂 ale díky hodným lidem co mi moc pomohli, jsem mohla v neděli sedět v O2 aréně.

A také moc děkuji svým dětem za krásný dárek k narozeninám.

S láskou Vám všem přeji krásné jarní dny.  🙂


onlinepsiskola.cz

Klarika a Ilona Niké
Společně se zajímáme o psy. Já především o pozitivní výchovu psů. A Ilona Niké o energetické propojení psa s člověkem a jeho dopady na zdraví. Naše produkty Najdete zde>>>

Moc nás těší, že náš kurz Online psí škola je nejprodávanější online kurz na pozitivní výcvik psa v ČR.

 

Vážíme si každého majitele pejska, který chce svého psa vychovat s láskou a porozuměním. A tak vám skrze tuto Online psí školu dáváme návod, jak to zvládnete i vy! :)

 

Komentáře