eBook ZDARMA
×

Chcete mít perfekně vychovaného psa? <Objevte jak na to v eBooku ZDARMA>

Klarika Niké

.

.

.

Můj příběh

Dnes si výcvik psů užívám na plné čáře  a co teprve oni, přímo to zbožňujou! Učí se rychlostí blesku. Za dvě krátká cvičení malé štěně pochopí, co má udělat, když se řekne “popros“.

Před 6 lety (v roce 2011), když jsme si pořídili naši první fenku, jsem měla pocit, že výchova psa je nadlidskej výkon. Neměla jsem ani páru, jak ji vychovat.

Zoufalost…

Rychlost učení nových věcí se podobala šnečímu tempu. Fenka všechno ničila, neposlouchala, utíkala, no prostě katastrofa! A mě to začalo psychicky demolovat, odrazovalo mě to, a nebavilo mě dokola cvičit jeden povel, rozčilovat se u toho, když to štěně neustále nechápalo. A když už to pochopilo, doma poslouchalo. Tak jsme vyšli ven a bylo to opět to samé.

A tak jsem usoudila, že je něco špatně.. CHCE TO ZMĚNU!

Zkusila jsem cvičák, ale to zdaleka nesplňovalo moje představy o výcviku psa.
Měla jsem pocit, že nám nikde nepomůžou, byla jsem totálně zdrcená běžným, pomalým výcvikem, jakoby mě přejel parní válec!

Záblesk

Posbírala jsem poslední síly a pátrala dál… Konečně jsem narazila na někoho, kdo se zabývá jiným výcvikem psů. Kristýna Dostálková aneb klikrtrenink. - http://www.psiskolavrtichvost.net/kontakt/

S poslední nadějí jsem četla ty stránky a zajímala se podrobně o popisovanou metodu výcviku. Naděje se začala utvrzovat, líbilo se mi to! Takže jsem neváhala a v neděli jsme, věřící ve světlo  ve tmě, vyjeli do Pardubic.

 

Byla jsem šokovaná! Způsob výcviku a práce se štěnětem, všechno bylo minimálně o 200%  jednodušší.
Začínala jsem mít pocit, že tenhle výcvik je přesně pro nás. Když jsem viděla, jak to štěně bavilo, jak to šlo rychle a snadno, byla jsem si jistá, že tohle je tennejlepší výcvik pro nás!

Bylo to zvláštní, dřív brali výcvik tak nějak laxně a najednou se dobývali z vedlejšího pokoje, aby mohli cvičit.

Výsledky přicházejí!

S údivem jsem pozorovala tu změnu rychlosti učení!A tak jsem začala mít po čase pocit, že to musím „vykřičet“ do světa, že to musí vědět každý, kdo má psa, aby si mohl změnit život.

Chci, abyste si nemusel/a projít tím co já a mohl/a jste vychovat Vašeho pejska tou nejjednodušší metodou. Začněte zdarma teď a stáhněte si tento eBook. 🙂