eBook ZDARMA
×

Chcete mít perfekně vychovaného psa? <Objevte jak na to v eBooku ZDARMA>

Jak snadno a rychle vycvičíte psa?

Před 4 roky, jsem měla pocit, že výchova psa je strašně složitá, nevěděla jsem jak ho jednoduše, zábavně a rychle naučit základní povely poslušnosti.

Zkusila jsem cvičák, ale to zdaleka nesplňovalo moje představy o výcviku psa, bylo to podobné jako, když jsem cvičila doma, jen mnohem přísnější. Takže štěně absolutní nezájem 🙂

A tak jsem pátrala dál… Až jsem konečně narazila na internetu na někoho, kdo se zabývá jiným výcvikem psů. Kristýna Dostálková aneb klikrtrenink.

Co je to klikr a jak se používá  najdete >> zde

klikr

Klikr

A tak jsem brzy začala cvičit své mazlíčky klikrem, po pár cvičeních přišly velké změny.

V té době jsme měli 2 štěňátka a jednu dospělou fenku (mámu), normální výcvik je moc nebavil, když jsem jim ukázala, jak funguje klikr, začali ho milovat.

S údivem jsem pozorovala tu změnu rychlosti učení! A tak jsem začala mít po čase pocit, že by to mělo vědět mnohem víc lidí, protože spousta lidí má doma mazlíčka a trápí se s tím, že neví, jak ho mají něco naučit. Chtěla jsem o tom říct ostatním lidem a ulehčit jim tak trápení.

Chcete vědět, jak máte vašeho pejska naučit základní povely >>  čtěte dál zde

Jsou to zásadní 3 kroky, které vám usnadní výcvik, ušetří čas, peníze a nervy.

Zásadní roli hraje POZORNOST PSA. 

DSC_1767

 

Pozornost psa vám zajistí KLIKR a to na 100% po celou dobu výcviku.

Takže pro vás bude teď výchova psa hračka! 🙂

Přesný návod na snadný výcvik psa, krok za krokem najdete v mém eBooku ZDARMA – Jak snadno, rychle a zábavně cvičit psa ve 3 krocích.

eBook zdarma si stáhněte zde>>

Klarika a Ilona Niké
Společně se zajímáme o psy. Já především o pozitivní výchovu psů. A Ilona Niké o energetické propojení psa s člověkem a jeho dopady na zdraví. Naše produkty Najdete zde>>>

Moc nás těší, že náš kurz Online psí škola je nejprodávanější online kurz na pozitivní výcvik psa v ČR.

 

Vážíme si každého majitele pejska, který chce svého psa vychovat s láskou a porozuměním. A tak vám skrze tuto Online psí školu dáváme návod, jak to zvládnete i vy! :)

 

Komentáře