eBook ZDARMA
×

Chcete mít perfekně vychovaného psa? <Objevte jak na to v eBooku ZDARMA>

Ilona Niké

.
.
.
.

Expertka na energetické propojení psa a člověka

Autorka eBooků: Váš pes je Vaším zrcadlem, 20 rad jak vyléčit sebe i svého psaPsí život po životě

Můj příběh

Mou velikou vášní jsou psi všech plemen a velikostí. Učím lidi jak na to, aby právě ten jejich pejsek byl ten nejšťastnější na světě.

Jak je to dnes?

Dnes žiji svůj život vědomě a prozíravě. Dnes už vím, co mi zrcadlí moje psí holky a můžu jim tak mnohem lépe pomoci, když mají nějaký problém ať už zdravotní či výchovný. Vím, že v podstatě je to hlavně můj problém a, že když si ho vyřeším u sebe, tak ho pak nebude mít ani můj pejsek.

Mám radost, když jsou moje holky šťastné, plné energie a zdravé. Miluji je z celého srdce a vidět je šťastné je má největší odměna a radost. 

Jak to bylo dřív?

Vždycky jsem se na svůj život nekoukala, tak jako teď. Nevěděla jsem nic o zrcadlení, o tom, že náhody neexistují ani o tom, že můj  pes je mým velkým odrazem. Že mi trpělivě ukazuje, kde mám problém a co mám za problém. A on ukazoval. Začalo to od štěňátka, neustálým počůráváním, kdy jsme ji to nemohli vůbec odnaučit, ať jsme zkoušeli kde co.

Přišla zoufalost!

Byli jsme z toho všichni už naprosto zoufalí a vyčerpání a naše malá slečna stejně čůrala doma. Možná to znáte,  přijdete z procházky, kde váš pejsek nic  neudělá a jak dojdete domů, loužička  je na světě. Už to bylo opravdu šílené. Koberce jsme museli vyhodit a hádky byli na denním pořádku, stále nic nezabíralo. Nepomáhalo domlouvaní, nadávání, strkání čumáčku k loužičce… nic, nic,  nic.

Odražení ze dna?

A když už byla situace naprosto nejzoufalejší, napadlo mě ji prostě tu informaci předat. Prostě jsem ji předala informaci o tom, kde se  má vyčůrat a kde ne, ale na jiné úrovni. Napojila  jsem se na její úroveň.

Pracovala jsem telepaticky, s energiemi, s osobním rozvojem, zrcadlením, s anděly, ale vždy s lidmi. Tak jsem si řekla „zkusím to i u pejska“. A  světe, div se. Předala jsem ji informaci, že dáma toto nedělá a bylo po loužičkách.

Problém jsme vyřešili. 

Od té doby vždycky, když chtěla čůrat, tak se postavila před vchodové dveře, začala pískat nebo koukala střídavě na dveře a na mě. A tak si  začala o venčení říkat. 🙂 

A tak jsem se rozhodla své zkušenosti sdílet s Vámi, kteří nyní řešíte problém  s chováním či zdravím svého pejska stejně jako já před lety. Naučím Vás jak pomůžete svému psovi tím, že nejdříve pomůžete sobě. 

Začít ZDARMA můžete hned teď. Jako návod Vám dávám eBook zdarma "Váš pes je Vaším zrcadlem".