eBook ZDARMA
×

Chcete mít perfekně vychovaného psa? <Objevte jak na to v eBooku ZDARMA>

Čtyřnohá zbraň hromadného ničení

Čtení příběhů o Vašich psích miláčcích, zničených domácností z nudy, mě přivedlo na vzpomínky, jak to bylo u nás 🙂

Takže něco z našeho prostředí a zkušeností. Opravdu nelžu, když napíšu, že dokud jsme měli jen jedno zlatíčko – Reggynku, měli jsme zdevastovaný skoro celý byt. Dva mobilní telefony, notebook, matraci, křeslo, sedačku, dveře, podlahu a to nemluvím o tom nespočtu bot hřebenů a jiných „drobností.“

Teď, když máme doma tři slečny, ještě Banninku a Arninku tak zničených věcí skutečně ubylo tak o 80%.

Takže vlastně máme na světě další důvod proč dva jsou lepší než jeden. 😉

Možná si teď říkáte… Jakto??

Když je totiž pejsek sám doma a čeká na „svou smečku“ (Vás a Vaši rodinu) často i několik hodin, nudí se a chce si své čekání zkrátit. Zvlášť, když je to ještě hravé štěňátko, které potřebuje čas, péči a výchovu. 

Navíc se na nás může i zlobit, může se cítit ukřivděně, nechápe, proč jsme ho nevzali s sebou a to ho může ještě víc ponoukat k demolici našeho bytu.

Často píšete, že už jste zoufalí, že už si nevíte rady, tak jednu radu pro Vás máme pravě tady: Chce to ještě jednoho pejska.

A teď nechci aby to vyznělo, jako nějaká propagace pejsků z útulku, ale co Vám můžu s klidem říci je, že tihle pejsci jsou tak vděční za běžné věci, jako je teplo, domov a láska, až budete překvapeni, jak snadno si pejsek zvykne a jak bude hodný.

S Vašim pejskem se brzy skamarádí, vyhrají si spolu a nebudou mít potřebu ani myšlenky na ničení Vaší krásně zařízené domácnosti.

Jakou zkušenost máte vy? 🙂


Jak Vaše pejsky vychováte bez násilí a ještě porozumíte jejich řeči? Máme pro Vás TOP návod zde>>

Klarika a Ilona Niké
Společně se zajímáme o psy. Já především o pozitivní výchovu psů. A Ilona Niké o energetické propojení psa s člověkem a jeho dopady na zdraví. Naše produkty Najdete zde>>>

Moc nás těší, že náš kurz Online psí škola je nejprodávanější online kurz na pozitivní výcvik psa v ČR.

 

Vážíme si každého majitele pejska, který chce svého psa vychovat s láskou a porozuměním. A tak vám skrze tuto Online psí školu dáváme návod, jak to zvládnete i vy! :)

 

Komentáře