eBook ZDARMA
×

Chcete mít perfekně vychovaného psa? <Objevte jak na to v eBooku ZDARMA>

Jen pes

Mnoho lidí řadí svého psa na to nejposlednější místo v rodině. Je to pro ně zkrátka jen pes. Když se pak semelou v životě situace, kdy máme pocit, že to nezvládneme, tak spousta lidí sáhne po řešení, že se pejska vzdají, dají ho do útulku nebo ho snad dokonce nechají uspat.

V životě může nastat situace, kdy mu musíme hledat jiný domov např. zdravotní důvody. Ale rozhodně by to neměly být takovéto důvody: neposlouchá mě, padají mu chlupy, je agresivní, rozkousal mi boty, utíká, fenka bude hárat, je jaro a budou klíšťata, mám novou fasádu na domě a tento pes se mi k ní už nehodí, …

Pokud jste právě v takové tíživé situaci, že nevíte, jak dál s pejskem, mám pro Vás skvělou zprávu. Vždy lze najít řešení. Je spousta organizací, spolků, skupin na facebooku, lidí kteří se zabývají problémovým chováním psa. A je spousta dobrých lidí – milovníků psů, kteří Vám rádi pomohou.

Pokud řešíte jakýkoliv problém s výchovou Vašeho pejska nebo něco není podle Vašich představ, nyní máte jedinečnou šanci to změnit a já Vám řeknu jak>>

Žijeme v jakési odkládací době. Co se nám již nehodí, to prostě a jednoduše odložíme.

Rodiče odložíme do domova, dítě do babyboxu, psa do útulku, až zůstaneme sami a zjistíme, že stejně nejsme šťastní. Že nám pořád něco chybí.

Svoje plyšáky posíláme na leteckou dovolenou, na masáž, aromaterapii atd. Nemáte občas pocit, že je tady něco špatně?

Svého živého psa, který nám věří víc než komukoli na tomto světě, klidně strčíme z teplé postele rovnou na beton studeného kotce, za mříže a svého plyšového pošleme na dovolenou?

Děje se ale to, že vesmír nám všechno, co do něj vyšleme, vrací a to ještě ve znásobené míře.

Trochu praxe

Vyšlu lásku – vrátí se mi více lásky, vyšlu pozornost – vrátí se mi více pozornosti, vyšlu radost – vrátí se mi více radosti. A stejně tak v negativních emocích, vyšlu zlost – vesmír mi ji vrátí ve znásobené míře, vyšlu-li zradu – vesmír už se postará, abychom taky pocítili zradu, a aby nás to hodně bolelo, to jsou zákonitosti vesmíru.

Nezrazujte svého psího kamaráda, nezaslouží si to. Vy máte přátele, rodinu, ale on má jen Vás a nikoho jiného. Věří Vám celým svým srdíčkem.

Vy dva jste se v tomto životě nepotkali náhodou, náhody totiž neexistují. Všechno, co se nám děje, má svůj důvod. Máte se od sebe navzájem něco naučit.

b71107ca9fdbde702d280b3756f028eb

Je to jediný živý tvor, který Vás miluje víc než sebe, který dýchá, cítí radost, cítí smutek, raduje se ze života, je smutný, když odcházíte z domu, trpělivě čeká, až se vrátíte, má velikou radost, že Vás zase vidí, s otevřeným srdcem Vás vítá.

Miluje Vás bez podmínek. Neřeší, jestli máte uklizeno nebo vyžehlené prádlo, miluje Vás takového, jaký jste – teď a tady. Váš pes Vás vnímá jako Váš nejlepší přítel. Hned pozná, jak na tom jste s Vaší náladou.

Nepovyšujme se nad své psy. Oni nejsou ničím míň než my.

Váš pes je opravdový přítel a parťák.

JESTLI ON, JE JEN PES, TAK MY, JSME JEN LIDÉ.


Dovolte Vašemu pejskovi být Vašim nejlepším parťákem, který Vás vždycky poslechne a ještě Vás bude milovat. <<Jedinečný, osvědčený, pozitivní a velmi rychlý návod na výchovu, právě Vašeho pejska, najdete zde>>

Klára Groulíková
Zakladatelka největší psí školy v Česku a na Slovensku. Našimi kurzy prošlo více než 20 tisíc pejskařů. Pomáháme vychovat pejsky z pohodlí domova a pozitivním způsobem. Všechny naše služby a kurzy najdete zde>>>

Chcete taky svého psa vychovat s láskou a porozuměním a přesto důsledně?  

 

Máme návod, jak to jednoduše zvládnete z domova i vy! 

Komentáře