eBook ZDARMA
×

Chcete mít perfekně vychovaného psa? <Objevte jak na to v eBooku ZDARMA>

Chcete ZNÁT přesné postupy a strategii,

díky kterým jsem si SNADNO zařídila CHS?

Jsem hrdou chovatelkou tří úžasných a krásných fenek Rhodéských Ridgebacků.

Se svými holčičkami můžu trávit spoustu času a oni mě všechnu lásku, kterou do nich vložím několikanásobně vrací zpátky.

Splnila jsem si, tak svůj dávný sen. Vždycky jsem chtěla chovat zvířátka, ale vždycky jsem narazila na to, že zvířátka, která jsme doma měli se hold jedla.

Objevila jsem RR a zamilovala jsem se do nich.

Nyní je ze mě expertka na chov psů, hlavně RR.

Psi chovám s velkou láskou, zabývám se také energetickým napojením psa na člověka či opačně.

Ilona Niké

Dobrá zpráva 🙂

Celý návod na založení CHS jsem sepsala do stručného a jasného eBooku, kde najdete všechno potřebné. 

Co v eBooku najdete?

  • Vše co potřebujete pro založení CHS
  • Přesný návod, jak, co a kdy udělat
  • Důležité odkazy

Jaká je cena? 

Nyní je cena tohoto eBooku 290 Kč. Řeknu Vám vše co potřebujete vědět. Po přečtení Vám bude jasné, co, jak s kdy musíte udělat, abyste i Vy měli doma chovatelskou stanici a mohli se také věnovat své vášni.

Najdete zde konkrétní kroky, a po přečtení snadno uvedete teorii do praxe.

Rozhodla jsem se, že Vám předám všechno co vím, ať už nemusíte nic hledat. Ať nemusíte hledat jehlu v kupce sena, tak jako já před lety.

Nemusíte už nikam jezdit, ztrácet spoustu času hledáním a zjišťováním informací. Všechno je právě tady a právě pro vás. Úplně všechno, co považuji za důležité, Vám v této eknize předám. 🙂 

Moje vize je, že se tento eBook dostane k těm z Vás, kdo to myslíte s chovatelskou stanicí dobře, nechcete si založit "množírnu" ale chcete chovat pejsky, s láskou. A pokud to chcete dělat pro peníze, pak s tím ani nezačínejte, protože takhle to nefunguje. 🙂

 

Chci Vás na Vaší cestě podpořit maximálně a proto jsem pro Vás připravila tyto skvělé bonusy, abyste nemuseli OPRAVDU už nikde nic hledat. Úplně všechno máte v tomto eBooku a bonusech.

Pokud si koupíte eBook ještě dnes, získáte navíc tyto 4 úžasné bonusy zcela ZDARMA!

Kalkulačka

Super přesná kalkulace všech vašich výdajů.Kalkulačka se kterou můžete pracovat po celou dobu zařizování chovatelské stanice. Bude to váš skvělý pomocník na celé vaší cestě.

Formulář k uchovnění

Váš formulář k uchovnění vašeho miláčka- s tímto certifikátem se vám zcela určitě uleví na plné čáře, když máte toto, máte hotovo ;-)

Originální formulář

Pro název vaší nové chovatelské stanice.Vybereme spolu váš originální název pro, který potřebujete tento originální formulář.

"Checklist"

Super přehledný průvodce na vaší cestě k vaší chovatelské stanici.Bez něj byste se byli jako Alenka v říši divů. Tento průvodce vás provede bezpečně všemi kroky až do vašeho vysněného cíle.

Reference

Tento eBook mohu vřele doporučit všem milovníkům psů. EBook vysvětluje krok za krokem, jak založit chovatelskou stanici. Je z něj zřejmé, že autorka má bohaté zkušenosti s chovatelstvím a opravdu hodně z nich, Vám v eBooku předá. Najdete v něm stručně, jasně a výstižně podané všechny informace, které potřebujete pro začátky s chovatelskou stanicí.
Veronika VobejdováOsobní koučka a autorka webu www.tvorimsebe.cz

Záruka spokojenosti

Do eBooku jsem napsala všechny informace,které potřebujete na vaší cestě,pokud, ale nebudete spokojeni  napište mi na můj email a já vám vaše peníze do 7 dnů vrátím.

TO NEJLEPŠÍ NA KONEC

Rozhodla jsem se vám dát dárek. Na dveře nám ťuká jaro a já ráda dávám dárky. Do konce května si můžete tuto úžasnou knížku koupit jen za 290 Kč (včetně bonusů)To je paráda, že?

 

.